Apie mus

Sukaupę patirtį ir tapę rinkos lyderiais, esame pasiruošę perkelti į Lietuvą tai, ką RE/MAX International turi geriausio - RE/MAX Collection.

2006 metais Vilniuje įkūrę pirmąjį RE/MAX biurą, šiandien esame didžiausia nekilnojamojo turto kompanija, formuojanti naujus nekilnojamojo turto verslo kokybės standartus šalyje.

Tai vienintelė nekilnojamojo turto kompanija, įtraukta į leidinį „50 Companies That Change The World“.

Tarptautinė kompanija RE/MAX nepralenkiama prekybos nekilnojamuoju turtu lyderė su daugiau nei 40-ies metų patirtimi, 7100 biurų ir daugiau negu 100 000 brokerių 100 pasaulio šalių.

RE/MAX Collection – tai prekės ženklas, sukurtas išskirtinai prabangaus nekilnojamojo turto savininkams bei pirkėjams, kurie tikisi aukščiausio paslaugų standarto, vertina išskirtinumą ir eleganciją.

Kas yra RE/MAX Collection žemėlapis?

Tai gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto žemėlapis, sudarytas iš kelių didžiausios vertės gyvenamųjų zonų Vilniuje: Senamiesčio, Užupio, Centro, Žvėryno, Antakalnio, Valakampių, Laurų ir Rasų kvartalų bei Didžiųjų gulbinų. Kiti prabangūs nekilnojamojo turto objektai nėra įtraukti į šį žemėlapį, nes neatitinka pagrindinio RE/MAX Collection kriterijaus – nėra vienoje iš didžiausios vertės sostinės zonų.

 

Kokia RE/MAX Collection žemėlapio vertė?

RE/MAX Collection žemėlapis - profesionalus įrankis, padėsiantis Jums orientuotis prabangaus nekilnojamojo turto rinkoje.

Kiekvienas objektas yra atsakingai atrinktas ir įvertintas RE/MAX Collection „Prestižo skalėje“ nuo 1 iki 3 žvaigždučių, remiantis išoriniais bei vidiniais vertinimo kriterijais. Žemėlapyje galėsite pasitikrinti savo nuosavybės vertę pagal mūsų kriterijus, panašių objektų pasiūlą ir kainas.

Norite įsigyti išskirtinį nekilnojamąjį turtą patogiam gyvenimui ar investicijai? Žemėlapyje ne tik rasite naujausią išsamią informaciją apie šiuo metu parduodamus prabangius būstus prestižiniuose Vilniaus rajonuose, bet ir galėsite gauti daugiau informacijos apie šiuo metu toje zonoje neaktyvius (neparduodamus) objektus.
Atgal